2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Eski Müfredata Göre Açılan Derslerin Programı (20.10.2020 Güncellendi)

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Eski Müfredata Göre Açılan Derslerin Programı (20.10.2020 Güncellendi)

  •  16 Ekim 2020 Cuma
  •  554 Görüntüleme
  •  Yazdır

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

13.00-13-30

 

 

 

Fizik-I

E. Çopuroğlu

 

 

13.45-14.15

 

 

 

Fizik-I

E. Çopuroğlu

 

 

14.30-15.00

 

 

 

Fizik-I

E. Çopuroğlu

 

 

 

 

 

 

 

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

10.15-10.45

 

 

Türk Dili 1: Ses ve Yapı Bilgisi

S. Baskın

 

 

 

11.00-11.30

 

 

Türk Dili 1: Ses ve Yapı Bilgisi

S. Baskın

 

 

 

 







OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

10.15-10.45

 

 

İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

S. Arık

 

 

 

11.00-11.30

 

 

İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

S. Arık

 

 

 

11.45-12.15

 

 

İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

S. Arık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

10.15-10.45

 

 

Bilim Tarihi

D. Kıran

 

 

 

11.00-11.30

 

 

Bilim Tarihi

D. Kıran

 

 

 

13.00-13-30

 

 

Bil. Destekli Matematik Öğr.

A. Eroğlu

 

 

 

13.45-14.15

 

 

Bil. Destekli Matematik Öğr.

A. Eroğlu

 

 

 

 









FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

09.30-10.00

 

 

 

Öğr. Tek.  ve Mat. Tasarımı

S. Arık

 

 

10.15-10.45

 

 

İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

S. Arık

Öğr. Tek.  ve Mat. Tasarımı

S. Arık

 

 

11.00-11.30

 

 

İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

S. Arık

Öğr. Tek.  ve Mat. Tasarımı

S. Arık

Fizikte Özel Konular

S. Öztürk

 

11.45-12.15

 

 

İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

S. Arık

Öğr. Tek.  ve Mat. Tasarımı

S. Arık

Fizikte Özel Konular

S. Öztürk

 

13.00-13-30

 

 

Genel Fizik

Lab. I

C. Ünal

Genel Biyoloji

Lab. I

S. Arık

 

 

13.45-14.15

 

 

Genel Fizik

Lab. I

C. Ünal

Genel Biyoloji

Lab. I

S. Arık

Kimyada Özel Konular

C. Akbulut

 

14.30-15.00

 

 

Genel Fizik

Lab. III

C. Ünal

 

Kimyada Özel Konular

C. Akbulut

 

15.15-15.45

 

 

Genel Fizik

Lab. III

C. Ünal

 

İstatistik

C. Akbulut

 

16.00-16.30

 

 

 

İstatistik

C. Akbulut

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

11.00-11.30

 

 

 

 

Yazı Yazma Teknikleri

B. Varışoğlu

 

 




SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

13.00-13-30

 

 

İnsan Hakları ve Demokrasi

F. Yazıcı

 

 

13.45-14.15

 

 

İnsan Hakları ve Demokrasi

F. Yazıcı

 

 

15.15-15.45

 

 

 

Ülkeler Coğrafyası

H. Örten

 

 

16.00-16.30

 

 

 

Ülkeler Coğrafyası

H. Örten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     


MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

 

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

17.30-18-00

 

 

Eşlik Çalma

Y. Utkan Özdemir

 

 

18.15-18.45

 

 

Eşlik Çalma

Y. Utkan Özdemir

 

 

 

 




Taşlıçiftlik Yerleşkesi 60150 Tokat/TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.