Uluslararası Öğrenciler 2020-2021 Güz Yarıyılı Ara Sınav Takvimi

Uluslararası Öğrenciler 2020-2021 Güz Yarıyılı Ara Sınav Takvimi

  •  4 Aralık 2020 Cuma
  •  422 Görüntüleme
  •  Yazdır

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

İ. TAK

16.12.2020

ASÖ103

TÜRKİYE COĞRAFYASI VE JEOPOLİTİĞİ

A. ÇAĞLAR

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

K. KILIÇER

17.12.2020

ASÖ101

İLKOKULDA TEMEL MATEMATİK

Y. GÖKBULUT

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

Y. GÖKBULUT

19.12.2020

MB503

EĞİTİM SOSYOLOJİSİ

M. KARATAŞ

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

Z. KİRAZ

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I (A)

Y. ŞİMŞEK

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I (B)

S. BASKIN

 

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

AOÖ103

ÇOCUK SAĞLIĞI VE İLKYARDIM

B. VURAL

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

Y. ER TUNA

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

K. KILIÇER

17.12.2020

AOÖ101

ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİNE GİRİŞ

P. AKSOY

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

N. TUNCER

18.12.2020

GK103

YABANCI DİL I

U. ADA

19.12.2020

MB502

EĞİTİM FELSEFESİ

M. KARATAŞ

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

G. ASLAN

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

A. İŞCAN

 

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

AİM103

ANALİZ I

E. SEVİMLİ

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

İ. TAK

16.12.2020

AİM105

MATEMATİK TARİHİ

A. EROĞLU

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

İ. ARPACI

17.12.2020

AİM101

MATEMATİĞİN TEMELLERİ I

E. SEVİMLİ

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

B. EKİZ KIRAN

18.12.2020

GK103

YABANCI DİL I

S. UÇAR

19.12.2020

MB503

EĞİTİM SOSYOLOJİSİ

F. Ö. MAVİŞ SEVİM

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

Z. KİRAZ

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

B. VARIŞOĞLU

 

 FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

AFB101

FİZİK I

C. ÜNAL

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

Y. ER TUNA

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

İ. ARPACI

17.12.2020

AFB103

KİMYA I

E. ŞENOCAK

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

B. EKİZ KIRAN

18.12.2020

GK103

YABANCI DİL I

U. ADA

19.12.2020

AFB105

GENEL MATEMATİK I

A. EROĞLU

19.12.2020

MB502

EĞİTİM FELSEFESİ

Ş. KARTAL

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

E. SAKLAN

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

B. VARIŞOĞLU

 

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

APDR101

PSİKOLOJİYE GİRİŞ

T. İLHAN

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

İ. TAK

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

N. EŞGİ

17.12.2020

APDR103

KÜLTÜREL ANTROPOLOJİ

M. KARATAŞ

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

E. YÜRÜDÜR

18.12.2020

GK103

YABANCI DİL I

N. KUMRAL

19.12.2020

MB503

EĞİTİM SOSYOLOJİSİ

F. Ö. MAVİŞ SEVİM

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

G. ASLAN

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I (A)

İ. ŞEREF

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I (B)

B. KARAGÖZ

 

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

ATÖ105

TÜRK DİL BİLGİSİ I

S. BASKIN

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

İ. TAK

16.12.2020

ATÖ103

OSMANLI TÜRKÇESİ I

M. C. VARIŞOĞLU

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

N. EŞGİ

17.12.2020

ATÖ101

EDEBİYAT BİLGİ VE KURAMLARI I

Y. ŞİMŞEK

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

Ö. F. SÖNMEZ

18.12.2020

GK103

YABANCI DİL I

S. UÇAR

19.12.2020

MB502

EĞİTİM FELSEFESİ

Ş. KARTAL

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

Z. KİRAZ

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

A. İŞCAN

 

 SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

ASBÖ101

SOSYAL BİLGİLERİN TEMELLERİ

Ö. F. SÖNMEZ

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

Y. ER TUNA

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

K. KILIÇER

17.12.2020

ASBÖ103

GENEL FİZİKİ COĞRAFYA

A. ÇAĞLAR

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

F. SEÇGİN

18.12.2020

GK103

YABANCI DİL I

S. UÇAR

19.12.2020

MB515

EĞİTİM PSİKOLOJİSİ

F. C. YAM

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

Z. KİRAZ

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

F. YILMAZ

 

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

AÖE103

ZİHİN YET. VE OTİZM SPEKTRUM BOZ.

S. TALAS

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

İ. TAK

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

H. ESMERAY

17.12.2020

AÖE101

ÖZEL EĞİTİM

S. SÖNMEZ

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

M. AKDAĞ

18.12.2020

GK103

YABANCI DİL I

U. ADA

19.12.2020

MB515

EĞİTİM PSİKOLOJİSİ

O. Z. YAZAR

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

G. ASLAN

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

S. BASKIN

 

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

AİD105

DİNLEME VE SESLETİM 1

S. UÇAR

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

Y. ER TUNA

16.12.2020

AİD101

OKUMA BECERİLERİ 1

N. KUMRAL

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

E. GÜRBÜZ

17.12.2020

AİD107

SÖZLÜ İLETİŞİM BECERİLERİ 1

U. ADA

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

U. ADA

18.12.2020

AİD103

YAZMA BECERİLERİ 1

S. UÇAR

19.12.2020

GK103

YABANCI DİL I (ALMANCA)

Ö. L. İSPİRLİ

19.12.2020

GK103

YABANCI DİL I (FRANSIZCA)

İ. ERCAN

19.12.2020

MB503

EĞİTİM SOSYOLOJİSİ

F. Ö. MAVİŞ SEVİM

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

G. ASLAN

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

F. YILMAZ

 

 RESİM-İŞ ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

Y. ER TUNA

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

İ. ARPACI

17.12.2020

ARES103

TEMEL TASARIM

S. BAYÇU

18.12.2020

DGR001

DEĞERLERİMİZ

B.BIÇAKÇI

18.12.2020

GK103

YABANCI DİL I

U. ADA

19.12.2020

MB502

EĞİTİM FELSEFESİ

Ş. KARTAL

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

E. SAKLAN

21.12.2020

ARES101

DESEN 1 A

Ö. GÖK

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

M. C. VARIŞOĞLU

 

MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

Tarih

Dersin kodu

Dersin Adı

Ders Sorumlusu

15.12.2020

GK101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

Y. ER TUNA

16.12.2020

GK107

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

İ. ARPACI

16.12.2020

AMZK103

PİYANO EĞİTİMİ 1

İLGİLİ ÖĞR. ELM.

17.12.2020

AMZK107

SES EĞİTİMİ 1

R. G. AYTİMUR

18.12.2020

GK105

YABANCI DİL I

S. UÇAR

19.12.2020

MB515

EĞİTİM PSİKOLOJİSİ

S. ALKIN

20.12.2020

AMZK101

BATI MÜZİĞİ TEORİ VE UYGULAMASI 1

Ö. E. GÜLER

20.12.2020

MB501

EĞİTİME GİRİŞ

E. SAKLAN

21.12.2020

AMZK105

BİREYSEL ÇALGI EĞİTİMİ 1

İLGİLİ ÖĞR. ELM.

21.12.2020

GK105

TÜRK DİLİ I

M. C. VARIŞOĞLU

 




Taşlıçiftlik Yerleşkesi 60150 Tokat/TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.